KARTKA ZE SZKOLNEGO PAMIĘTNIKA

Żywa historia Szkoły w Jeleniewie

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice. Na tej podstronie można zamieszczać własne ciekawe spostrzeżenia, wrażenia, przeżycia z okresu nauki w Szkole w Jeleniewie - również z lat odległych. Aby zamieścić cenną informację, należy ją opisać w odpowiednim programie komputerowym lub ręcznie (mile widziane rysunki, zdjęcia - jak w pamiętnikach papierowych; opis ręczny wraz z rysunkami i zdjęciami przed zamieszczeniem na stronie wymaga zeskanowania dokumentu). W ten sposób stworzymy żywą historię naszej Szkoły, pozostawimy wspomnienia, którymi będziemy mogli podzielić się z innymi i do których zawsze będzie można powrócić.

Odkryjmy nasze piękne wspomnienia!

I doczekaliśmy się! Nasz pamiętnik ma już zapis na pierwszej stronie.

16 grudnia 2016 - Relacja z uroczystości nadania Szkole Podstawowej w Jeleniewie imienia i przyjęcia sztandaru.doc