Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych Informacja o zapotrzebowaniu na poszczególne zawody Licea ogólnokształcące Szkoły techniczne, branżowe, zespoły szkół Ile punktów uzyskam w procesie rekrutacji?

Rekrutacja do szkół 2021/2022

Ile punktów uzyskam w procesie rekrutacji?

Szanowni uczniowie klas VIII - to już ostatnie miesiące podczas których, mimo że zdalnie, to uczycie się w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie. W maju przystąpicie do zmagań z arkuszami egzaminacyjnymi z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego, a potem???? Potem będziecie stać przed wyborem szkoły ponadpodstawowej.

Poniżej możecie zapoznać się z informacją dotyczącą zasad przeliczania punktów z ocen i innych osiągnięć umieszczonych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej na podstawie których będą odbywały się przyjęcia do szkół ponadpodstawowych:

Rekrutacja_do_szkol_ponadpodstawowych_w_roku_szkolnym_2021-2022.docx

Wersja PDF: