MENU:

 • PROŚBA O POMOC

  Pilnie potrzebujemy lodówki (większej) w dobrym stanie, dla bardzo potrzebującej rodziny, którą przekażemy w ramach akcji charytatywnej „Świąteczna paczka”. Prosimy o kontakt. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

  Samorząd uczniowski i 7 DW ,,Marzyciele”

 • Odwiedziny Mai Krzyżewskiej

  W miniony piątek, tj. 1 grudnia 2023 r. naszą Szkołę odwiedziła Maja Krzyżewska. Maja reprezentowała Polskę w konkursie Eurovision Junior Nicea 2023, który odbył się 24 listopada 2023 r. we Francji. Zaprezentowała całej Europie swój ogromny talent, zajmując chlubne 6. miejsce, z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni.

  Powitanie Mai wywołało wiele radości i wzruszeń, a w szkole na chwilę zapanowała euforia. Maja nie spodziewała się tak życzliwego przyjęcia. Uczniowie przygotowali plakaty powitalne, były kwiaty, słodkości, pluszak na szczęście oraz dużo dobrej, pozytywnej energii. Były też zdjęcia, gratulacje, spotkania, uściski i autografy (fotorelacja z pobytu Mai znajduje się w szkolnym ALBUMIE FOTO).

  Majka ma teraz przed sobą wiele pracy, szkoli swój warsztat wokalny oraz nagrywa spoty świąteczne, ale nie zaniedbuje też nauki.

  Cała społeczność szkolna życzy Mai dalszych sukcesów oraz powodzenia w realizacji  marzeń i pasji!

  Droga Maju! Jak dobrze, że Cię mamy!!!

 • ZAPRASZAMY NA SŁODKI KIERMASZ W DNIU 13.12.2023 R. (ŚRODA)

  W dniu 13.12.2023 r. (środa) odbędzie się w naszej szkole słodki kiermasz w ramach Akcji Świąteczna Paczka. Zebrane środki przeznaczone zostaną dla najbardziej potrzebujących. Prosimy o przynoszenie w tym dniu do szkoły wypieków, które pójdą na ten szczytny cel. Liczymy na Waszą dobroduszność i hojność.

  Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

  Samorząd uczniowski i 7 DW ,,Marzyciele”

 • ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA "ŚWIĄTECZNĄ PACZKĘ"

 • Kampania społeczna "Mała książka - wielki człowiek"

  "Trzeci etap kampanii „Mała książka – wielki człowiek” został przygotowany z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację w szkole podstawowej. W ramach projektu uczniom zostaje przekazana książka, która będzie towarzyszyła im w nauce czytania i pierwszych samodzielnych lekturach. Co ważne, szkoły nie muszą zgłaszać się do udziału w projekcie – Wyprawki Czytelnicze wysyłane są do każdej ze szkół na podstawie danych o liczbie uczniów zgromadzonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek Wyprawka dla Pierwszaka” ma charakter ogólnopolski i jest w całości finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, tym samym jest bezpłatny zarówno dla szkół, jak i samych dzieci."

  W listopadzie br. uczniowie klasy I naszej szkoły również dołączyli do tego projektu. Otrzymali wyprawkę w postaci książki Justyny Bednarek "Wnuczka antykwariusza". Rodzice - podarujcie swoim dzieciom miłość do książek! Czytajcie razem, bo mała książka to wielki człowiek! :) Zdjęcia w zakładce ALBUM FOTO.

  Anna Jabłońska

 • Informacja o konkursie "Poznajemy parki krajobrazowe Polski”

  W ubiegłym tygodniu poznaliśmy zwycięzców etapu szkolnego XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu pt. „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są "Ssaki Polski". Głównym organizatorem konkursu jest Porozumienie Parków Krajobrazowych Polski oraz Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych.

  Celem konkursu jest zdobywanie i pogłębianie wiedzy na temat parków krajobrazowych Polski, poznanie wartości przyrodniczych, historycznych i kulturowych oraz walorów krajobrazowych konkretnych parków krajobrazowych Polski, a także poszerzenie wiadomości z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska.

  W konkursie uczestniczyły dwie szkoły podstawowe z terenu Suwalskiego Parku Krajobrazowego i otuliny, w tym nasza szkoła. Zwycięską drużynę z naszej szkoły utworzyły następujące osoby: Magdalena Fałtynowicz, Wiktoria Truchan i Mateusz Wawrzyn.

  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie parkowym, który odbędzie się 7 marca 2024 r. w siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Turtulu, gdzie zostanie wybrana drużyna, która będzie reprezentować SPK w finale wojewódzkim w Supraślu.

   

 • Rekolekcje Adwentowe - 08 grudnia (piątek) godz. 12.00

  08 grudnia 2023 r. (piątek) Szkoła weźmie udział w Rekolekcjach Adwentowych.

  Msza św. o godz. 12.00.

  Wyjście ze Szkoły godz. 11.40.

  Dzieci z oddziałów przedszkolnych na Rekolekcje doprowadzają Rodzice.

  Po powrocie z kościoła odbędą się dalsze zajęcia.

 • Konkursu Wiedzy Ekologicznej pt. „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce” - etap szkolny

  W dniu 24 listopada w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy Ekologicznej pt. „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”.
  Głównym organizatorem konkursu jest Białowieski Park Narodowy, a Suwalski Park Krajobrazowy jest jednym z koordynatorów tego przedsięwzięcia. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 6-8, a jego celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu różnorodności biologicznej, poznanie różnych form ochrony przyrody istniejących w Polsce, a także walorów przyrodniczych podlaskich parków narodowych i krajobrazowych.
  W konkursie uczestniczyły trzy szkoły podstawowe z terenu Suwalskiego Parku Krajobrazowego i otuliny. Zwycięzcami w naszej szkole zostali: Zuzanna Pawłowska, Wiktoria Truchan i Magdalena Fałtynowicz. Przed dziewczynkami wkrótce kolejny etap rywalizacji (luty 2024 r.), w którym wezmą udział uczniowie z dwóch szkół z naszego regionu. Osoby z najlepszymi wynikami, wezmą udział w finale wojewódzkim, który będzie miał miejsce w siedzibie Białowieskiego Parku Narodowego.
  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!

 • AKCJA "DZIADY"

  Szkolne Koło PCK oraz Wolontariat organizują akcję Dziady, która odbędzie się 5 grudnia (wtorek), na dolnym korytarzu, przy przedszkolu. Bardzo prosimy o przynoszenie czystych i kompletnych:

  zabawek, gier, książeczek, pluszaków, etc. Rzeczy przynosimy do pani Ani Wasilewskiej oraz pani Brygidy Konikowskiej do przyszłego poniedziałku, tj. 4 grudnia 2023 r..

  Dziękujemy za zrozumienie. 

  WARTO POMAGAĆ!

  Anna Wasilewska

 • ZBIÓRKA NA RZECZ SUWALSKIEGO HOSPICJUM

 • Ubezpieczenie dzieci i uczniów od NNW w roku szkolnym 2023/2024

  Firma ubezpieczeniowa: INTERRISK

  Wariant ubezpieczenia : II

  Wybrana oferta ubezpieczenia: oferta_standard.pdf

  Ogólne warunki ubezpieczenia: OWU_EDU_PLUS_2023.pdf

  Ważność ubezpieczenia: od 01.09.2023 r. do 31.08.2024 r.

  Sposoby zgłoszenia szkody: Instrukcja_zgloszenia_roszczenia.pdf

  Druk zgłoszenia roszczenia: druk_roszczenia.pdf

  Dziecko jest ubezpieczone całodobowo i w każdym miejscu na świecie.

 • W DNIU 27.11.2023 R. (PONIEDZIAŁEK) Z RANA NIE KURSUJE IVECO II

  DOWOZY DO SZKOŁY BĘDĄ WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO:

  Dowozy_do_szkoly_w_dniu_27.11.2023r_r..pdf

 • W DNIU 24.11.2023 R. (PIĄTEK) NIE KURSUJE IVECO II

  DOWOZY DO SZKOŁY BĘDĄ WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO:

  Dowozy_do_szkoly_w_dniu_24.11.2023r_r..pdf

  ODWOZY ZE SZKOŁY BĘDĄ WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO:

  Odjazdy_ze_szkoly_w_dniu_24.11.2023_r..pdf

 • W DNIU 23.11.2023 R. (CZWARTEK) NIE KURSUJE IVECO II

  DOWOZY DO SZKOŁY BĘDĄ WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO:

  Dowozy_do_szkoly_w_dniu_23.11.2023r_r..pdf

  ODWOZY ZE SZKOŁY BĘDĄ WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO:

  Odjazdy_ze_szkoly_w_dniu_23.11.2023_r..pdf

 • KIERMASZ CHARYTATYWNY

 • W DNIU 20.11.2023 R. (PONIEDZIAŁEK) PO POŁUDNIU NIE KURSUJE IVECO II

  ODWOZY ZE SZKOŁY BĘDĄ WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO:

  Odjazdy_ze_szkoly_w_dniu_20.11.2023_r..pdf

 • Wycieczka do Suntago Park of Poland

  W dniu 18.01.2024 r. (czwartek) organizowana jest wycieczka do Suntago Park of Poland, zlokalizowanym pomiędzy Warszawą, a Łodzią. Jest to największy kryty park wodny w Europie. W wycieczce mogą wziąć udział dzieci z klas IV-VIII naszej szkoły. Całkowity koszt wycieczki wynosi 210 zł od ucznia i obejmuje: transport, ubezpieczenie i całodniowy bilet wstępu na strefę JAMANGO. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli W-F: Zdzisława Borowskiego i Artura Apalko. Na listę wpisywane będą osoby, które uiszczą opłatę oraz dostarczą podpisaną zgodę od rodzica/prawnego opiekuna. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku większej ilości zainteresowanych decydować będą wychowawcy uczniów z poszczególnych klas. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie Suntago Park of Poland.

 • ZAJĘCIA SZACHOWE W NASZEJ SZKOLE

 • Święto Niepodległości w Gminie Jeleniewo - 12 listopada (niedziela)

  Wójt Gminy Jeleniewo i Dyrektor Szkoły wraz z Księdzem Proboszczem Józefem Majewskim serdecznie zapraszają całą społeczność gminną i szkolną na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w naszej Gminie 12 listopada (niedziela), zgodnie z następującym harmonogramem:

  1/ godz. 12.00 - Msza Święta w kościele parafialnym w Jeleniewie

  2/ godz. 13.00 - spotkanie pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Parku w Jeleniewie, odśpiewanie hymnu państwowego, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy

  3/ godz. 13.30 - częśc artystyczna w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jeleniewie

  W uroczystości, jak co roku, weźmie udział Poczet Sztandarowy naszej Szkoły.

   

  Serdecznie zapraszamy!

 • Szkoła do hymnu - 10.11.2023 r. (piątek) godz. 11.11

  Zapraszamy całą społeczność gminną do udziału w Akcji "Szkoła do hymnu", która odbędzie się w piątek 10 listopada o godz. 11.11 przy obelisku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Parku w Jeleniewie.

  Hymn zostanie odśpiewany z udziałem dzieci, uczniów, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych naszej Szkoły w asyście szkolnego Pocztu Sztandarowego.

  Mile widziane chorągiewki, flagi państwowe, jak również kotyliony narodowe.

  Po odśpiewanym hymnie zachęcamy do uczestnictwa w akademii poświęconej 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która odbędzie się w hali sportowej naszej Szkoły.

  Mazurek Dąbrowskiego powstał w połowie lipca 1797 r. na prośbę gen. Jana Henryka Dąbrowskiego - dowódcy Legionów Polskich we Włoszech. Pieśń stała się bardzo popularna wśród oficerów i prostych żołnierzy. W 1927 r. została formalnie uznana za hymn Polski.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie
  ul. Suwalska 51
  16-404 Jeleniewo
  woj. podlaskie
 • sekretariat:
  (87) 568 30 33 lub 500 112 994

  księgowość:
  (87) 568 30 29

Galeria zdjęć