MENU:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Koła zainteresowań

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE


_____________________________________________________________________________________________________________

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020:

 

W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole odbywają się następujące dodatkowe zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez wykwalifikowane osoby:

1/ PIŁKA NOŻNA w ramach działalności UKS "Szelment" przy naszej szkole prowadzona przez trenera p. Tomasza Dębkowskiego

grupa starsza (klasy IV-VIII):

poniedziałek - 14.45 - 16.00
środa - 15.00 - 16.15
piątek - 14.45 - 16.00

grupa młodsza (klasy 0-III):

poniedziałek - 16.00 - 17.00

2/ SZACHY prowadzone przez instruktora p. Pawła Jarocha (w ramach grantu pn. "Promocja i rozwój sportu szachowego wśród dzieci i młodzieży w mieście Suwałki i dwóch wsiach: Jeleniewie i Prudziszkach")

środa w godz.:

14.30 - 15.30 - I grupa

15.30 - 16.30 - II grupa

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: fundacjajacwiez@gmail.com

3/ TAEKWONDO prowadzone przez trenera p. Adriana Dworzeckiego

http://68613152_2443166199095770_6948584742157549568_o(1).jpg

wtorki i czwartki - godz. 14.45 - 15.45

______________________________________________________________________________________________________________

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019:

 

Wykaz_zajec.docx

________________________________________________________________________________________________________

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki"

w Jeleniewie w roku szkolnym 2017/2018:

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA

L. p.

Nazwisko i imię

nauczyciela

Rodzaj / typ zajęć

Szkoła podstawowa

Oddziały gimnazjalne

1.

Apalko Artur

Zajęcia sportowe

X

X

2.

Borkowska Teresa

Koło fotograficzne

kl. IV - VII

 

3.

Borowski Zdzisław

Zajęcia sportowe

X

X

4.

Czupryńska Beata

Gazetka szkolna „Wielokropek”

kl. IV – VII

 

5.

Falecka Aldona

Koło czytelnicze

kl. IV – VII

 

6.

Gregor-Burzycka Maria

Gazetka szkolna „Wielokropek”

 

IIA, IIB, III

7.

Hołubowicz Agnieszka

Koło informatyczne

kl. IV – VII

 

8.

Konikowska Brygida

Koło zainteresowań
z języka angielskiego

VA

 

9.

Paciorkowska Marta

Koło zainteresowań
z języka angielskiego

IVA

 

10.

Sawicki Tomasz

Zajęcia z programowania

X

 

Wychowanie komunikacyjne

X

 

11.

Turek Emilia

Zajęcia szachowe

II, IIIA, IIIB

 

12.

Urynowicz Anna

Zajęcia taneczne

X

 

13.

Wiśniewska Daria

Koło zainteresowań
z języka rosyjskiego

 

X

14.

Walendzik Justyna

Zajęcia szachowe

IB

 

15.

Wasilewska Anna

Koło języka angielskiego

 

III

Gazetka „Eire”

X

X

ORGANIZACJE SZKOLNE

L. p.

Nazwisko i imię
nauczyciela

Rodzaj / typ organizacji

Szkoła podstawowa

Oddziały gimnazjalne

1.

Jasielon Agnieszka

Drużyny: zuchowa „Tuptusie”
i harcerska „Marzyciele”

X

X

2.

Jurewicz Elżbieta

Szkolne Koło PCK

X

X

Konikowska Brygida

Walendzik Justyna

3.

Ostrowska Anna Maria

Wolontariat szkolny

X

X

Turek Emilia

 
 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów w Zespole Szkół w Jeleniewie w roku szkolnym 2016/2017:

 

 

1. Wykaz zajęć rozwijających zainteresowania  i uzdolnienia uczniów Zespołu Szkół w Jeleniewie w I semestrze roku 

szkolnego 2016/2017.

 

Zajecia_rozwijajace_zainteresowania_i_uzdolnienia_uczniow_2016-2017.doc

 

2. Wykaz zajęć rozwijających zainteresowania  i uzdolnienia uczniów Zespołu Szkół w Jeleniewie w II semestrze roku

szkolnego 2016/2017.

 

Zajecia_rozwijajace_zainteresowania_-_II_semestr.doc

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie
    ul. Suwalska 51
    16-404 Jeleniewo
    woj. podlaskie
  • sekretariat:
    (87) 568 30 33 lub 500 112 994

    księgowość, fax:
    (87) 568 30 29

Galeria zdjęć