Teresa Borkowska

Kochani Uczniowie!

Witam Was na wirtualnej katechezie.

Pamiętajcie, że aby spotkać się z Panem Bogiem podczas kwarantanny nie musicie wychodzić z domu. Możecie wybrać jedną z propozycji:
1) Pomódlcie się w domu własnymi słowami lub tekstami znanych Wam modlitw.
2) Przeczytajcie fragment Pisma Świętego, (jeśli nie macie własnego egzemplarza możecie wyszukać w Internecie). Po przeczytaniu fragmentu możecie wykonać do niego ilustracje..
3) Pośpiewać religijne piosenki.
4) Obejrzeć bajkę/film/program o tematyce religijnej.
5) Poznać bliżej wybraną postać Świętej lub Świętego i zastanowić się, w czym możecie ją naśladować.
6) Nauczyć się nowej modlitwy lub pieśni.
                            Serdecznie pozdrawiam, trzymajcie się zdrowo! Teresa Borkowska

25.03.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                               Spójrzmy dziś na Maryję – Ona też nie miała łatwo. Propozycja, którą usłyszała zmieniała Jej całe życie. Wymagała tylko ZAUFANIA i powiedzenia FIAT. Jak trudno jest powiedzieć FIAT. Tak bardzo przypomina mi to naszą sytuację dzisiaj… Zapraszam na multimedialną katechezę:

Powyższy link należy skopiować i wkleić w przeglądarkę. Wyszukać grafikę -obrazek. Zaczynamy od ikonki z oczkiem. Miłych przeżyć życzę. Serdecznie pozdrawiam Teresa Borkowska.

19.03.2020r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dzisiaj jest św. Józefa, polecam katechezę o tym świętym. Wystarczy kliknąć w link pod obrazkiem.

Dobrego dnia życzę.