PITAGORAS - grecki matematyk

kl. VIIIb - MATEMATYKA

Witajcie, moi Drodzy Uczniowie!

W terminie 26.10.2020 r. - 06.11.2020 r. będziemy uczyli się matematyki drogą online, głównie korzystając z aplikacji TEAMS.

W przypadku trudności z połączeniem, będziemy łączyć się poprzez zakładkę "kl. VIIIb - MATEMATYKA" oraz poczty elektronicznej.

Mój e-mail: bozenasobieszczanska1@wp.pl

________________________________________________________________________________________________________

Witajcie!

Przypominam, jutro, tj. we wtorek 27.10.2020 r. spróbujemy połączyć się na lekcji matematyki na TEAMSIE.

Pozdrawiam,

Bożena Sobieszczańska

Witajcie!

Jest niedziela 25.10.2020 r. Na jutro zapowiedziałam pracę klasową z działu "Wyrażenia algebraiczne i równania".

Przeprowadzimy ją w następujący sposób: każdemu z Was na e-maila jutro przed godz. 9.00 będę wysyłać kartę zapisaną w WORD z zadaniami do wykonania. Po 45 minutach będziecie musieli przesłać pracę na mojego e-maila.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia. Bądźcie spokojni.

W razie pytań proszę o kontakt na e-maila.