Małgorzata Kuriata-Saulewicz

Witam na mojej stronie!

Witam serdecznie,

Nazywam się Małgorzata Kuriata-Saulewicz i jestem nauczycielem Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie.

W roku szkolnym 2019/2020 prowadzę zajęcia wychowania przedszkolnego w grupie 4-5 latków o nazwie "Pszczółki" , której jestem wychowawcą, a także prowadzę zajęcia Matematyczne łamigłówki w klasie IIIB.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu i szkole zapraszam do zabawy i nauki zdalnej w domu.

Na tej stronie, w zakładce OP 4-5 latki „Pszczółki” będę zamieszczała materiały dla dzieci do samodzielnego wykonania. Dodatkowe karty pracy, kolorowanki znajdują się w zakładce Prace dla 4 latków i Prace dla 5 latków (UWAGA! tu są zamieszczane prace tylko dla chętnych).

Zajęcia z j. angielskiego (wtorek, piątek) znajdują się na stronie          p. Marty Paciorkowskiej w zakładce 4-5 latki (trzeba rozwinąć zakładkę "więcej").

Proszę, aby przez ten okres dzieci ćwiczyły:

- wycinanie nożyczkami,

- lepienie z plasteliny,

- kolorowanie,

- głośne liczenie do 10 i powyżej,

- dbałość o utrzymanie czystości w swoim kąciku (pokoju),

- pomaganie rodzicom w przygotowaniu prostych posiłków (w tym nakrywanie do stołu),

-  w swoim tempie czynności związanych z ubieraniem, przygotowaniem do snu.

Pamiętajmy, że  podstawową formą aktywności dzieci w wieku przedszkolnym jest zabawa smiley

Zachęcam również do zdalnej nauki na stronach men.gov

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu drogą e-mail’ową, telefoniczną lub przez aplikację Messenger.

Pozdrawiam serdecznie.

Sala: 1